TË MARTUAR PREJ 38 VITESH/ Çifti kombinon veshjet çdo ditë me njëri tjetrin (FOTO) – AlpeGossip
TË MARTUAR PREJ 38 VITESH/ Çifti kombinon veshjet çdo ditë me njëri tjetrin (FOTO)

TË MARTUAR PREJ 38 VITESH/ Çifti kombinon veshjet çdo ditë me njëri tjetrin (FOTO)

Tsuyoshi dhe Tomi Sekin janë dy bashkëshortë japonezë të martuar prej 38 vitesh me njëri-tjetrin.

E veçanta që e dallon këtë çift nga gjithë të tjerët në qarkullim është se ata gjithmonë i kombinojnë rrobat me njëri-tjetrin, çdo ditë dhe në çdo rast.

Cifti që i ka kaluar të 60-at , kanë një llogari të tyren në Instagram me rreth 760 mijë “followers”, ku postojnë pothuajse çdo ditë foto të veshjeve të tyre të veçanta. Ata njihen nga dhe komentohen nga të gjithë si “Couple dressing goals”.

Më poshtë mund të shihni disa prej kombinimeve më interesante të çiftit: