U mor me një “burrë të zënë”, vajzën e nxjerrin nga makina dhe i shkulin flokët – AlpeGossip
U mor me një “burrë të zënë”, vajzën e nxjerrin nga makina dhe i shkulin flokët

U mor me një “burrë të zënë”, vajzën e nxjerrin nga makina dhe i shkulin flokët

Zemërimi i grave kur bëhet fjalë për tradhti mund të shkojë shumë larg.
Kjo video e publikuar në rrjetet sociale, e vërteton më së miri këtë gjë.

Videoja e realizuar në Turqi dhe që është bërë mjaft virale në rrjet, tregon dy vajza që afrohen në makinën e një vajze tjetër dhe e nxjerrin këtë të fundit prej flokësh.

Pasi e nxjerrin nga makina, të dyja e ofendojnë dhe e shajnë, ndërsa në sfond duken të bërtiturat e vajzës.

Shkaku i zënkës ka qenë pasi “vajza e sulmuar” është ngatërruar me të dashurin e njërës prej vajzave.

Video më poshtë: