“HUMBAS PA TY”/ Lori Hoxha i bën dedikimin emocionues Sarës për ditëlindje: Je e vetmja gjë e sigurt në jetën time – AlpeGossip
“HUMBAS PA TY”/ Lori Hoxha i bën dedikimin emocionues Sarës për ditëlindje: Je e vetmja gjë e sigurt në jetën time

“HUMBAS PA TY”/ Lori Hoxha i bën dedikimin emocionues Sarës për ditëlindje: Je e vetmja gjë e sigurt në jetën time

Një nga trashëgimtarët e “Top Chanel”, Sara Hoxha feston sot ditëlindjen e saj të 24.  Mes urimeve të shumta, mezi po prisnim të shikonim urimin e Lorit, duke ditur që kanë një lidhje shumë të ngushtë.

Lori i ka përgatitur një  kolazh fotosh, nisur që nga fëmijëria e deri në momentet e Sarës si nënë. Ajo ka shpërndarë fotot në instagram duke i lënë krahas tyre dhe një dedikim.

“Isha në kërkim të një fotografie për të postuar për nder të ditëlindjes së saj dhe kuptoj që ajo është në shumicën e fotografive të mia, e cila eshte e njëjta gje edhe në jetën reale.

Asgjë në jetën time nuk është e sigurtë, por ajo është dhe për këtë festoj çdo ditë. Unë dua të sigurohem që të gjithë e dinë se sa tepër mirënjohës jam që e kam sepse nuk do të isha në gjendje të kaloja jetën time pa të. Ne të dyja e dimë se gjërat nuk kanë qenë të lehta, por ajo sigurohet që unë të mos kaloj asgjë vetëm. Ajo është më e mençura dhe është gjithmonë duke dalë jashtë vetes së saj për t’i bërë njerëzit të ndjehen të veçantë ndërsa i bën ata të qeshin ose t’i godasi ata me të vërtetën e vështirë çdo herë e më tej – ajo është mamaja më e mirë për djemtë e saj të vegjël dhe akoma gjen kohën për të organizuar udhëtimet e mia sepse le të jem e sinqertë humbas pa të.
Shpresoj se mos të më duhet të jetoj një ditë të vetme pa ty @sarahoxhaaa të shijosh një vit tjetër të mrekullueshëm të jetës – mezi pres që të festoj me ty sonte e përgjithmonë.” ka shkruajtur Lori. ALPEgossip.al