ETHET E FORTA TË GARËS/ Semi apo Einxhel? Ja kush u largua nga “Big Brother” – AlpeGossip
ETHET E FORTA TË GARËS/ Semi apo Einxhel? Ja kush u largua nga “Big Brother”

ETHET E FORTA TË GARËS/ Semi apo Einxhel? Ja kush u largua nga “Big Brother”

Ethet e forta të garës në Big Brother VIP nuk u shmangën këtë herë edhe pse Fifi u largua nga dhtëoia VIP.

Mbrëmjen e sotme mes Einxhel dhe Semj publiku vensosi që Semi  të lërë shtëpinë.