VËLLAI I DUA LIPAS KA DITËLINDJEN/ Këngëtarja zgjedh mënyrën më të veçantë për ta uruar (VIDEO) – AlpeGossip
VËLLAI I DUA LIPAS KA DITËLINDJEN/ Këngëtarja zgjedh mënyrën më të veçantë për ta uruar (VIDEO)

VËLLAI I DUA LIPAS KA DITËLINDJEN/ Këngëtarja zgjedh mënyrën më të veçantë për ta uruar (VIDEO)

Dua Lipa është një ndër këngëtaret që ka bërë krenarë të gjithë shqiptarët kudo në botë. Ajo pëlqehet shumë për gjithçka çfarë bën. Një kuriozitet të madh nga fansat ka dhe jeta e saj private.
Pak orë më parë, Dua ka publikuar në ‘Instagram’ një video shumë të veçantë nga ishujt Bahamas. Ajo shfaqet bashkë me vëllain e saj, i cili sot ka ditëlindjen. Dua krahas video-s ka bërë dhe një urim shumë emocionues.
‘Urime ditëlindja e 13-të Gjin, të dua dhe jam krenare për ty. Jam me fat që ju kam juve’, shkruan Dua duke etiketuar edhe motrën, Rinën.