“SHËRBEJMË FOTO PËR SYNETLLIQE”/ Ermal Mamaqi tregon pasionin e ri (FOTO) – AlpeGossip
“SHËRBEJMË FOTO PËR SYNETLLIQE”/ Ermal Mamaqi tregon pasionin e ri (FOTO)

“SHËRBEJMË FOTO PËR SYNETLLIQE”/ Ermal Mamaqi tregon pasionin e ri (FOTO)

Aktori i njohur i humorit Ermal Mamaqi njihet për batutat e tij që gjithmonë shkaktojnë të qeshura.

Ai është tejet aktiv në rrjetet sociale ku dhe ka një numër të madh ndjekësish të cilën e pëlqejnë karizmën e tij.

Në foton e fundit të postuar në instagram ai shfaqet me një koleg të tij duke mbajtur në duar aparatë fotografik. Ajo që bie në sy është mbishkrimi i fotos:

“Shërbejmë foto për synetlliqe” shkruan Ermali , ndërkohë që reagimet e fansave ndaj humorit janë të shumta.