Publikohet foto ku Fero i fut duart në vend intim Baby G/ Ja si vepron ajo…. – AlpeGossip
Publikohet foto ku Fero i fut duart në vend intim Baby G/ Ja si vepron ajo….

Publikohet foto ku Fero i fut duart në vend intim Baby G/ Ja si vepron ajo….

Fero është një ndër reperat më të ri në industrinë e muzikës Hip Hop, por pavarësisht moshës, ai po rezulton shumë i suksesshëm. Mjafton të përmendim projektin e tij më të fundit “Gang Gang”, këngë e cila në vetëm pak javë ka gjeneruar rreth 5.8 milionë klikime.

 

Fero është shumë i komentuar në rrjetet sociale dhe tani e shohim në studio të ndryshme televizive. Dalja e tij e fundit ishte në emisionin “Why Not” të Roza Latit ku ka folur rreth shumë detajeve nga jeta e tij private dhe ajo profesionale.
Me siguri ju kujtohet fotoja intime mes Feros dhe këngëtares së njohur Baby Gee, foto që u komentua jashtë mase në rrjetet sociale, pasi shihej reperi i njohur duke i futur duart në vendin intim.

Në intervistën për Roza Latin, Fero tha se fotografia nuk ka qenë e vërtetë, por e edituar. Kur u pyet nëse “Gang Gang” është diss për ish-shokun e tij Mozzik, Fero e mohoi duke thënë se nuk bën diss-e.