Marina sapo e tha: La Topin për Klanin, për tu kthyer në një shtëpiake të “dëshpëruar” – AlpeGossip
Marina sapo e tha: La Topin për Klanin, për tu kthyer në një shtëpiake të “dëshpëruar”

Marina sapo e tha: La Topin për Klanin, për tu kthyer në një shtëpiake të “dëshpëruar”

Ka kaluar pak kohë që kur Marina është shfaqur duke moderuar në ekran. Sot ajo u bë pak e “gjallë” duke postuar një foto në Instagram.

Ajo u shkëput nga Top Channel për të kaluar në ekran, por mesa duket tashmë nuk po i japin më hapësirë televizive.

Marina aq shumë po qëndron në shtëpi, saqë ka filluar bën edhe meme me këtë detaj.

Marina ka postuar në Instastory një imazh ku shohim një mace në robëdëshamber dhe me një palë shapka banje, teksa relaksohet në shtëpi. Në fillim u duk si një meme komike por në fakt po ta shohësh me vëmendje, kupton sa pa punë është Marina në të vërtetë./AlpeNews.al/