MORENA TARAKU “PA FILTRA”/ Ja si duket këngëtarja pa pikë grimi (FOTO) – AlpeGossip
MORENA TARAKU “PA FILTRA”/ Ja si duket këngëtarja pa pikë grimi (FOTO)

MORENA TARAKU “PA FILTRA”/ Ja si duket këngëtarja pa pikë grimi (FOTO)

Rrallë ndodh që këngëtaren e njohur, Morena Taraku ta shohim pa grim. Daljet në ekran dhe fakti që është personazh publik, e detyrojnë atë të shfaqet gjithmonë në filtrat e fotove apo të ‘makeup’-it. Por duket se në përditshmëri këngëtarja nuk e ka aspak problem të dalë natyrale.

Së fundmi në rrjetet sociale është duke qarkulluar një foto që tregon Morenën pa asnjë pikë grimi. Këngëtarja shfaqet e ulur në një karrige tek dentisti dhe nuk ka nguruar aspak të shkrepë një foto ‘ujë dhe sapun’.