KEJVINA KTHELLA POZON PA TË BRENDSHME/ Fansat kapin këtë detaj të turpshëm (FOTO) – AlpeGossip
KEJVINA KTHELLA POZON PA TË BRENDSHME/ Fansat kapin këtë detaj të turpshëm (FOTO)

KEJVINA KTHELLA POZON PA TË BRENDSHME/ Fansat kapin këtë detaj të turpshëm (FOTO)

Ajo është një nga femrat më të bukura e më seksi të showbiz-it shqiptar. Që me daljen e saj të parë, Kejvina Kthella tërhoqi vëmendjen e të gjithëve si dhe ngjalli reagime të shumta. Ajo është kthyer në një nga vajzat më të komentuara dhe çdo e re rreth modeles përbën interes për publikun. Kejvina është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, aty ku publikon foto e video seksi dhe provokuese.

Dhe së fundmi velina i ka vënë flakën Instagramit. E veshur me një fustan të shkurtër modelja ka vënë në pah linjat e saja mahnitese, foto e cila ka marrë qindra pëlqime.

Ama në komentet krahas fotos, fansat pyesin nëse modelja ka veshur të brendshme ose jo. Me siguri është thjesht pozicioni që bën të krijohet kjo përshtypje te fansat.