U SUPRIZUAM/ Dafina Zeqiri sapo u bë pjesë e OTR dhe Noizy e konfirmoi publikisht (FOTO) – AlpeGossip
U SUPRIZUAM/ Dafina Zeqiri sapo u bë pjesë e OTR dhe Noizy e konfirmoi publikisht (FOTO)

U SUPRIZUAM/ Dafina Zeqiri sapo u bë pjesë e OTR dhe Noizy e konfirmoi publikisht (FOTO)

Bashkëpunimi mes Dafina Zeqirit dhe Noizyt “A don love” po rezulton një nga këngët më të sukseshme të momentit, e cila ka arritur mbi 5 milionë klikime vetëm dy javë nga publikimi në You tube.

Por pas këtij bashkëpunimi duket se këngëtarja dhe reperi kanë vendosur të bëhen bashkëpunëtorë të përhershëm dhe Dafina të bëhet pjesë e labelit OTR.

Noizy sapo e ka konfirmuar pjesëtaren më të re të OTR përmes një fotoje në Instagram krah saj duke shkruar: “ Sapo e bëra pjesë të OTR”.

Ndërkohë mezi po presim të shohim bashkëpunimet e reja me Noizyt dhe Dafinës.