“TË FALA…”/ Getoari poston FOTON nga Athina, Evi Reçi ka diçka për ti thënë – AlpeGossip
“TË FALA…”/ Getoari poston FOTON nga Athina, Evi Reçi ka diçka për ti thënë

“TË FALA…”/ Getoari poston FOTON nga Athina, Evi Reçi ka diçka për ti thënë

Getoari prej dy ditësh ndodhet në Greqi.

Dje hodhi një foto ku tregonte se ndodhej në Aeoroportin Ndërkombëtarë të Athinës. Ndërsa sot ka ndarë me ne një foto që vendodhjen e ka “Moorings- Vouliagmeni”.

Ajo që vumë re është komenti që ka lënë në post këngëtarja Evi Reçi.

“Te fala Athines” dhe e ka shoqëruar me një zemër.

Ndërkohë reperi i është përgjigjur duke i kthyer “urimin”… “Te fala pac poc”. Mesa duket dy këngëtarët kanë një marrëdhënie tepër miqësore me njëri- tjetrin.

ALPEgossip.al