ARBANA OSMANI RIKTHEHET NË EKRAN/ Ja cilin program do drejtojë moderatorja (FOTO) – AlpeGossip
ARBANA OSMANI RIKTHEHET NË EKRAN/ Ja cilin program do drejtojë moderatorja (FOTO)

ARBANA OSMANI RIKTHEHET NË EKRAN/ Ja cilin program do drejtojë moderatorja (FOTO)

Mëngjesin e sotëm, moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani ka njoftuar se do të rikthehet në ekran. Kohët e fundit ishte përfolur se mund të kishim një rikthim të “Big Brother”, apo të porgramit “1001 pse”, të cilin vetë Arbana e rikujtoi me postimet e fundit. Por në sezonin e ri televiziv moderatorja do të drejtojë “Dua të të bëj të lumtur”.

Arbana ka ftuar çdokush që dëshiron të jetë pjesë e programit të nisë historitë në llogarinë e saj.

“Dua te te bej te lumtur” rikthehet ne ekranin e Topchannelalbania ne Janar. Na dergoni historite tuaja ne adresen [email protected] ose na kontaktoni ne numrin +355 69 708 5355. Natyrisht qe mund te mi dergoni dhe mua ketu ne dm sic beni zakonisht  Love you all”, ka shkruar Arbana.