PUBLIKOI FOTON SUPER SEKSI/ Capital T ofendon Xhesika Berberin: Dukesh si… – AlpeGossip
PUBLIKOI FOTON SUPER SEKSI/ Capital T ofendon Xhesika Berberin: Dukesh si…

PUBLIKOI FOTON SUPER SEKSI/ Capital T ofendon Xhesika Berberin: Dukesh si…

Xhesika Berberi mbetet padyshim një nga modelet më të pëlqyera nga publiku shqiptar dhe ndër më të komentuarat, sidomos për ngjashmërinë që ka me Gigi Hadid.

Së fundmi Xhesika ka tërhequr vëmendjen me një foto të postuar në Instagram ku shfaqet shumë elegante dhe seksi e veshur me një fustan me dantella.

Mes komenteve të shumta dallon ai i reperit Capital T i cili e krahason modelen me një çentro që i vendoseshin tavolinave dikur.

“Si tentene”, i komenton reperi ndërsa Xhesika ja kthen që nuk e kupton se çfarë është. “Kërkoje në google”, ja kthen Capital T ndërsa modelja nuk i ka kthyer më përgjigje.