NXORRI GJOKSIN “FUSHË”/ E ëma ka dy fjalë për t’i thënë Oriola Marashit (FOTO) – AlpeGossip
NXORRI GJOKSIN “FUSHË”/ E ëma ka dy fjalë për t’i thënë Oriola Marashit (FOTO)

NXORRI GJOKSIN “FUSHË”/ E ëma ka dy fjalë për t’i thënë Oriola Marashit (FOTO)

Oriola Marashi çmend rrjetin me çdo foto të re që poston dhe kështu ka ndodhur edhe sot me foton e fundit ku Oriola shfaqet si gjithmonë shumë seksi.

Detaji që ka tërhequr vëmendjen dhe që është komentuar shumë është fakti se modelja e ka nxjerrë fushë njërin gjoks e duke mbuluar tjetrin.

Nuk kanë munguar qindra komplimenta për Oriolën nga ndjekësit por në hapësirën e komenteve dallon ai i mamasë së modeles, Xhoi Jakaj.

“Yyy bukuroshe mamit, flokë arta ime ti. Dashuri”, i shkruan Xhoi Oriolës.