Nga brun në bjond por ka akoma më shumë! Zayn Malik bën ndryshimin e papritur në pamje, tregon…(FOTO) – AlpeGossip
Nga brun në bjond por ka akoma më shumë! Zayn Malik bën ndryshimin e papritur në pamje, tregon…(FOTO)

Nga brun në bjond por ka akoma më shumë! Zayn Malik bën ndryshimin e papritur në pamje, tregon…(FOTO)

U nda nga Gigi Hadid dhe morri vendimin që të ndryshonte komplet për të harruar çdo gjë që mund t’i kujtonte të shkuarën.

Zayb Malik ishte një brun i lezetshëm dhe më pas e pamë të kthehej në një biond seksi që fansat e pëlqyen duke i lënë komente pozitive në Instagram.

Por nuk mbaron me kaq!

Zayn ka bërë transformimin e rradhës dhe këtë herë e ka qethur kokën zero dhe sikur mos të mjaftonte e gjitha kjo ka bërë edhe një tatuazh në një pjesë të konsiderueshme të kokës.

Me siguri Zayn ka patur goxha guxim për këtë ndryshim rrënjësor, nuk i thonë pak të kalosh gjithë ato dhimbje për një tatuazh në kokë.