U martua me biznesmenin 30 vite më të madh, pedagogia shqiptare çmend rrjetin (FOTO) – AlpeGossip
U martua me biznesmenin 30 vite më të madh, pedagogia shqiptare çmend rrjetin (FOTO)

U martua me biznesmenin 30 vite më të madh, pedagogia shqiptare çmend rrjetin (FOTO)

Riselda Sejdia është pedagogia më seksi në Shqipëri, dhe nëse s’na besoni mund të shfletoni galerinë.

Riselda Sejdia, është pedagoge e Universitetit të Arteve dhe bashkëshortja e biznesmenit të njohur prej vitesh në Shqipëri Hajdin Sejdia.

Ata kanë një diferencë moshe prej 30 vitesh.

Pavarësisht se në foto nuk dallon asnjë ditë më shumë se 25 vjeç, ajo është 33-vjeç dhe nënë e një djali, të quajtur Ibrahim Sejdija.

Riselda u bë fillimisht e njohur pas martesës me bashkëshortin e saj shumë të pasur, i cili ka një diferencë shumë të madhe moshe, e pastaj me videot pa filtra ku reklamonte jetën e saj super luksoze.

Sot, Riselda ka ndryshuar, nga gruaja e cila jetontë në luks dhe e promovonte atë pa asnjë filtër, sot ajo ka vendosur ti përkushtohet vetes si adoleshente, me poza shumë sensuale.