NOIZY PUBLIKON VIDEON E LUIZIT/ Reperi shpreh hapur mbështetjen për këngëtarin – AlpeGossip
NOIZY PUBLIKON VIDEON E LUIZIT/ Reperi shpreh hapur mbështetjen për këngëtarin

NOIZY PUBLIKON VIDEON E LUIZIT/ Reperi shpreh hapur mbështetjen për këngëtarin

Që prej nisjes së “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli është është kthyer në kryefjalën e shtëpisë së famshme. Këngëtri ka arritur të fitojë zemrat e të gjithë publikut brenda dhe jashtë Shqipërisë.

Gjithashtu mjaft VIP-a e kanë shprehur hapur mbështetjen e tyre ndaj Luizit.

Së fundmi, reperi i njohur Noizy ka publikuar një video duke performuar në skenë këngën e tij të re “Jena mbretër 2”, që pritet të lansojë së shpejti, duke i bashkangjitur edhe një video të edituar të Luizit duke kërcyer në shtëpi.

Në këtë mënyë duket se reperi ka shprehur mbështetjen e tij për këngëtarin.

VIDEO