LAJM I ËMBËL/ Vjen në jetë vajza, aktorja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë (FOTO) – AlpeGossip
LAJM I ËMBËL/ Vjen në jetë vajza, aktorja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë (FOTO)

LAJM I ËMBËL/ Vjen në jetë vajza, aktorja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë (FOTO)

Aktorja shqiptare, Edona Reshitaj është bërë nënë për herë të dytë. Lajmin e ëmbël e ka bërë të ditur partneri i saj, Besarti me anë të një postimi në rrjete sociale.

Ai ka treguar se janë bërë me vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Hana. Besarti ka publikuar në Facebook një foto të djalit të tyre pranë të porsalindurës.

“Per Festat e Fundvitit, Dukës i erdhi dhurate e motra, te cilen e therriste Hanë, sa ishte ende n’barkun e nanës. E vogla Hanë, mua dhe Edonen na beri prinder per here te dyte, me 22.12.2020″, ka shkruar ai.