JO VETËM NË “ZONË E LIRË”/ Zbulohet ku tjetër e kemi parë Melisën e “Përputhen” (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
JO VETËM NË “ZONË E LIRË”/ Zbulohet ku tjetër e kemi parë Melisën e “Përputhen” (FOTO+VIDEO)

JO VETËM NË “ZONË E LIRË”/ Zbulohet ku tjetër e kemi parë Melisën e “Përputhen” (FOTO+VIDEO)

Një ndër vajzat më të komentuara në “Përputhen” është padyshim Melisa Lleshi. Ajo është shumë e lirshme pasi është e mësuar me kamerat.

Dikur ajo ka qenë në rolin e Sofias në “Zonë e lirë”, por jo vetëm kaq. Melisën e kemi parë dhe në një klip muzikor.

Ajo ka marrë pjesë në klipin e këngës “1 sekond”, nga Çartani.