HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Anxhela Peristeri misterioze si një “dash tipik” (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Anxhela Peristeri misterioze si një “dash tipik” (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Anxhela Peristeri misterioze si një “dash tipik” (FOTO)

Anxhela Peristeri është një këngëtare e cila është dalluar për karakterin e saj të vërtetë dhe të fortë. Anxhela është pjesë e skenë që në moshë shumë të vogël dhe këngët e saja gjithmonë kanë rezultuar të sukseshme.

Anxhela i përket shenjës së Dashit në horoskop dhe këto detaje sapo na bindën.Ne përgjithësi ata janë njerëz te ftohte dhe te rezervuar. Prej disa mujash Anxhela vihet shpesh kryefjala e mediave për të dashurin misterioz por ajo vazhdon akoma ta mbajë të fsheht duke mos zbuluar asgjë për publikun. Nëse shihni profiline  këngëatres ajo nuk publikon foto me familjarët e saj duke e mbajtur larg vëmendjes së mediave.

View this post on Instagram

@colordayfestival ❤️

A post shared by Music is my religion! (@anxhelaperisteriofficial_) on

Vërtet këto femra janë llafazane te mëdha dhe nuk e çajnë kokën për asgjë. jhpesh daljet e saja publike  çiltërisa e saj, orgjinaliteti ka bërë që Anxhela të adhurohet nga publiku.
Nëse do ta përshkruanim me tre fjali si një “Dash tipik” Anxhelën do të ishin: Optimizmi, sinqeriteti dhe besnikëria.
AlpeNews.al