DASMA E GAZIT DHE IRËS/ Dalin PAMJET. “E bukura e dheut” veshur me fustan të bardhë… – AlpeGossip
DASMA E GAZIT DHE IRËS/ Dalin PAMJET. “E bukura e dheut” veshur me fustan të bardhë…

DASMA E GAZIT DHE IRËS/ Dalin PAMJET. “E bukura e dheut” veshur me fustan të bardhë…

Aktori shumë i dashur për publikun, Gazmend Paja ka kurorëzuar sot në martesë dashurinë me bukuroshen Ira Seferi e cila ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave së fundmi.

Në foton e siguruar nga AlpeGossip.al bukuroshja shfaqet duke i dhuruar një puthje, foto të cilen ajo e shoqëron me mbishkrkim: Married (të martuar).

Siç bejne me dije burimet, tani pritet të mbahet dasma që thuhet se do jetë madheshtore. /AlpeNews.al