“ÇFARË PO NDODH MES KËNGËTAREVE”/ A ishin të pranishëm Nora dhe Roberti në ditëlindjen e Tian? (FOTO) – AlpeGossip
“ÇFARË PO NDODH MES KËNGËTAREVE”/ A ishin të pranishëm Nora dhe Roberti në ditëlindjen e Tian? (FOTO)

“ÇFARË PO NDODH MES KËNGËTAREVE”/ A ishin të pranishëm Nora dhe Roberti në ditëlindjen e Tian? (FOTO)

Siç edhe e kemi parë nëpër foto, Tuna këto ditë ka festuar 1 vjetorin e ditëlindjes së Tian.

Vetëm një vit më parë këngëtarja bashkë me Patrisin u bënë për herë të parë prindër të një djali.

Prindërit kishin zgjehdur një ambient të hapur, të gjelbërua për të bërë festën e ditëlindjes. Por përpos shumë organizimit perfekt, atmosferës poztive dhe të ftuarëve, ajo që ra në sy ishte mungesa e Norës dhe Robertit. Mendohet se çifti kanë qenë të angazhuar me ndonjë koncert çka ua ka bërë të pamundur praninë në ditëlindjen e vigëlushit Tian.