NJË MUAJ PAS LINDJES/ Modelja Kristina Baki shfaqet me forma perfekte – AlpeGossip
NJË MUAJ PAS LINDJES/ Modelja Kristina Baki shfaqet me forma perfekte

NJË MUAJ PAS LINDJES/ Modelja Kristina Baki shfaqet me forma perfekte

Kristina Baki është bërë nënë për herë të parë, ku muajin e kaluar mirëpriti në jetë vajzën e saj Siera.

Përgjatë muajve, modelja ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale duke ndarë me ndjekësit e saj detaje nga shtatzënia.

Tanimë modelja është bërë prej një muaji nënë, dhe së fundmi ka publikuar një foto të sajën pas lindjes. Kristina ka pozuar para pasqyrës, ku ajo që bien në sy janë linjat perfekte që ajo ka ruajtur edhe pas shtatzënis