PËR HERË TË PARË/ Jonida dhe Romeo kërcejnë bashkë dhe rrjeti po çmendet (VIDEO) – AlpeGossip
PËR HERË TË PARË/ Jonida dhe Romeo kërcejnë bashkë dhe rrjeti po çmendet (VIDEO)

PËR HERË TË PARË/ Jonida dhe Romeo kërcejnë bashkë dhe rrjeti po çmendet (VIDEO)

Jonida dhe Romeo janë kthyer në një nga çiftet më të dashur për publikun dhe më në fund as ata nuk po tregohen më diskretë. Për herë të parë çifti kanë realizuar një kërcim së bashku për Tik Tok.

Ata shfaqen të dy të veshur njësoj, me kostum sportiv të zi me të verdhë dhe në harmoni perfekte me njëri-tjetrin.

Videon e ka postuar Jonida e më pas edhe Romeo, teksa komentet kanë qenë të shumta nga fansat të cilët presin edhe një pjesë të dytë.

View this post on Instagram

Jonida dhe Romeo😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on