BËNË SHERR DHE I ÇAU BALLIN NË “KËNGA MAGJIKE/ Stine habit me atë që thotë për Flori Mumajesin (FOTO) – AlpeGossip
BËNË SHERR DHE I ÇAU BALLIN NË “KËNGA MAGJIKE/ Stine habit me atë që thotë për Flori Mumajesin (FOTO)

BËNË SHERR DHE I ÇAU BALLIN NË “KËNGA MAGJIKE/ Stine habit me atë që thotë për Flori Mumajesin (FOTO)

Para tre viteve, Stine dhe Flori Mumajesi patën një incident në “Kënga Magjike” incident që përfundoi deri në sherr mes dy këngëtarëve të njohur. Ishte Stine ai që goditi Florim me një mjet të fortë dhe fotoja me ballin e çarë të Florit bëri xhiron e rrjetit asokohe.

Por si është marrëdhënia e tyre tani?

Stine ka qenë i ftuari i radhës në emisionin “Mirage” dhe në pyetjen se kë do zgjedhte mes Florit dhe Alban Skenderajt, këngëtari vihet në siklet. Nëse mendoni se ka zgjedhur Albanin, gaboheni, pasi zgjodhi të dy dhe bëri një lëvizje syri para kamerave.