KLAUDIA PEPA RIKTHEHET NË SHQIPËRI/ Ja ku do e shohim së shpejti – AlpeGossip
KLAUDIA PEPA RIKTHEHET NË SHQIPËRI/ Ja ku do e shohim së shpejti

KLAUDIA PEPA RIKTHEHET NË SHQIPËRI/ Ja ku do e shohim së shpejti

Klaudia Pepa e ka ndërtuar prej vitesh karrierën në Itali, mirëpo ka ardhur koha që ajo të kthehet në vendin e saj. Së shpejti Klaudian do e shohim në ekranet shqiptare.

Klaudia Pepa rikthehet në Shqipëri dhe ja ku do ta shohim

Balerina do të jetë pjesë e jurisë në “Dance With Me” në Tv Klan.

Klaudia Pepa rikthehet në Shqipëri dhe ja ku do ta shohim

Lajmi është bërë i ditur nga faqja zyrtare e televizionit “Klan” në Instagram. Kujtojmë se Klaudia realizoi koreografinë e Ronela Hajatit për performancën në Eurovision.

Klaudia Pepa rikthehet në Shqipëri dhe ja ku do ta shohim