“KA TË DASHUR”/ Moderatori i njohur i nxjerr sekretin Noizyn – AlpeGossip
“KA TË DASHUR”/ Moderatori i njohur i nxjerr sekretin Noizyn

“KA TË DASHUR”/ Moderatori i njohur i nxjerr sekretin Noizyn

Noizy është shumë i rezervuar rreth jetës private dhe ndjekësit janë kuriozë të dinë nëse reperi ka apo jo një të dashur.

Këtë e ka zbuluar moderatori Eraldo Rexho gjatë një bisede virtuale me ndjekësit në rrjete sociale. “A ka të dashur Noizy?”, i ka shkruar një prej tyre.

“Ka derri, por nuk tregon”, i është përgjigjur Eraldo duke i nxjerrë sekretin “Noizyt”.