Më në fund “ZBULOHET MISTERI”/ Tashmë aporovohet: Turi me një nga drejtuesit e …(FOTO) – AlpeGossip
Më në fund “ZBULOHET MISTERI”/  Tashmë aporovohet: Turi me një nga drejtuesit e …(FOTO)

Më në fund “ZBULOHET MISTERI”/ Tashmë aporovohet: Turi me një nga drejtuesit e …(FOTO)

Ai u bë i famshëm në ekranin e vizion Plus ku drejtoi disa emisione televizive aty, por dukesh se dashuria e këngëtarit dhe producentit Turjan Hyska me ketë televizion ka përfunduar.
Sipas të gjitha zërave që qarkullojnë në media, pritet që ai të largohet nga Vizion Plus drejt televizionit Klan.

Ky lajm përforcohet akoma më shumë nga një foto e shkrepur ditën e sotme, ky Hyska shihet i ulur në një kafene nën shoqërinë e pronarit të TV Klan, Aleksandër Frangaj.

Nuk dihet akoma se çfarë programi do të drejtojë Tyrjani në TV Klan, por duket se kalimi i tij nga Vizioni në TV e Frangajt, është vetëm një çështje kohe.