Pasi e TALLËN për FOTON në plazh, Lori poston VIDEON që i la të gjithë pa fjalë – AlpeGossip
Pasi e TALLËN për FOTON në plazh, Lori poston VIDEON që i la të gjithë pa fjalë

Pasi e TALLËN për FOTON në plazh, Lori poston VIDEON që i la të gjithë pa fjalë

Është një nga femrat me modern dhe më seksi në Shqipëri, por ditën e sotme Lori Hoxha ka treguar së sa vjen dhe bëhet më përvëluese.
Me sa duket, trashëgimtaria e Top Channel është duke i shijuar pafund pushimet luksoze.

Lori ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën tregon format e saj trupore, duke ka treguar, se duket gjithnjë e më mirë.

Në këtë video ajo shfaqet duke u hedhur në pishinë më seksi se asnjëherë.

 

🤙🏻

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on