“MË DETYRUAN, KY ËSHTË KULMI”/ Renato Mekolli “acarohet” me ndryshimet në “Hell’s Kitchen” – AlpeGossip
“MË DETYRUAN, KY ËSHTË KULMI”/  Renato Mekolli “acarohet” me ndryshimet në “Hell’s Kitchen”

“MË DETYRUAN, KY ËSHTË KULMI”/ Renato Mekolli “acarohet” me ndryshimet në “Hell’s Kitchen”

Shefi i njohur i kuzhinës Renato Mekolli ngeli gjatë në memorien e publikut me bëmat e tij gjatë sezonit të parë në emisionin “Hell’s Kitchen”.

Së shpejti pritet që të fillojë sezoni i dytë i emisionit të njohur “Hell’s Kitchen” dhe Renato ka lajmëruar se këtë sezon do të ketë ndryshime të mëdha.

Mirëpo, këto nuk janë të vetmet ndryshime për këtë sezon të ri.

Shefi i kuzhinës është detyruar të ndërrojë gjithashtu modelin e flokëve.

“Epo të vijë autorja e re dhe të më detyrojë mua për të prerë flokët për sezonin e ri të Hell’s Kitchen 2 ky është kulmi, kam shumë nerva tani ”- Renato krahas fotos ku shfaqet me look-un e ri