KËRCËNOHET Big Mama me “armë të rënda”! Kjo grua i drejton… (FOTO) – AlpeGossip
KËRCËNOHET Big Mama me “armë të rënda”! Kjo grua i drejton… (FOTO)

KËRCËNOHET Big Mama me “armë të rënda”! Kjo grua i drejton… (FOTO)

Është një nga këngëtaret dhe prezantueset që e përdorë së tepërmi sarkazmën.

Big Mama ka hedhur disa video shumë interesante në Instastory.

Ajo shihet se është me një femër, e afërmja e saj të cilën Bigu nuk e linte të fliste në telefon e qetë, prandaj ajo e ‘kërcenoi’ se do ta rrah me një shok që mbante në dorë.

E gjithë kjo situatë është përcjellur me të qeshura të larta nga këngëtarja.