NUK E PRISNIM/ Rashel Kolaneci tregon se do të martohet së shpejti (FOTO) – AlpeGossip
NUK E PRISNIM/ Rashel Kolaneci tregon se do të martohet së shpejti (FOTO)

NUK E PRISNIM/ Rashel Kolaneci tregon se do të martohet së shpejti (FOTO)

Një nga vajzat më sexy dhe më të komentuara të rrjetei ka dhënë një lajm që me siguri nuk e prisnit.
Rashel Kolaneci ka treguar se do të martohet së shpejti. Në një postim në rrjetet sociale ajo ka treguar se në familjen e saj të gjithë janë martuar në moshën 20 vjeçare.

Ndërkohë bukuroshja tregon se asaj do i marrë dhe pak kohë që të vendosë për jetën e saj.