SURPRIZA TË TJERA/ Ja cila bukuroshe do ta shoqërojë Ilda Bejlerin tek ”Proçesi Sportiv” (FOTO) – AlpeGossip
SURPRIZA TË TJERA/ Ja cila bukuroshe do ta shoqërojë Ilda Bejlerin tek ”Proçesi Sportiv” (FOTO)

SURPRIZA TË TJERA/ Ja cila bukuroshe do ta shoqërojë Ilda Bejlerin tek ”Proçesi Sportiv” (FOTO)

Emisioni sportiv “Procesi Sportiv” ka bërë disa ndryshime përsa i përket prezantueseve.

Nevina Shtylla nuk do të jetë më pjesë e stafit dhe vendin e saj do ta zërë Ilda Bejleri, një lajm që tashmë dihet.

Por, përmes faqeve zyrtare në rrjetet sociale “Procesi Sportiv”, zbulon se do të jetë edhe Alesia Bami, së bashku me Ed Manushin dhe Ilda Bejlerin.

Nuk jepen më detaje, gjë kjo që lë në pritje teleshikuesit.

938full-alesia-bami