TË GJITHË E MIRËPRESIN NJË TURISTE ELITARE SI AJO/ Oprah Winfrey nis pushimet shumë pranë Shqipërisë… (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
TË GJITHË E MIRËPRESIN NJË TURISTE ELITARE SI AJO/ Oprah Winfrey nis pushimet shumë pranë Shqipërisë… (FOTO+VIDEO)

TË GJITHË E MIRËPRESIN NJË TURISTE ELITARE SI AJO/ Oprah Winfrey nis pushimet shumë pranë Shqipërisë… (FOTO+VIDEO)

Oprah Winfrey ka nisur pushimet e saj përgjatë detit Adriatik, në Malin e Zi dhe Kroaci. Producentja e njohur shihet teksa ka postuar foto dhe video të shumta në rrjetet sociale.

Drejtoresha e një rrjeti gjigant televiziv ka nisur pushimet në detin Adritatik, pikërisht në Malin e Zi dhe Kroaci. Oprah Winfrey, aktorja dhe producentja e shumë emisioneve ka postuar fotografi dhe video në llogarinë e saj në instagram teksa shihet se po i shijon jashtë mase pushimet e saj.

Winfrey është një nga gratë më me ndikim në botë dhe ndiqet nga plot 14.8 milionë njerëz në rrjetet sociale.

Vizita e saj në këto dy bregdete është me të vërtetë surprizuese pasi, të gjithë  e mirëpresin një turiste elitare si ajo. Oprah gjithashtu ka postuar foto ku shihet në Kotorr përkrah Fareed Zakaria , gazetarit, shkencëtarit politik dhe autorit të dhjetëra artikujve në CNN , Ëashington Post dhe shumë media prestigjioze botërore.

Exploring new places. Going ashore in Dubrovnik, Croatia.

A post shared by Oprah (@oprah) on