“NËSE GRUAJA ËSHTË E LUMTUR…”/ Adriana Matoshi FRYMËZON me mesazhin për 8 Marsin (FOTO) – AlpeGossip
“NËSE GRUAJA ËSHTË E LUMTUR…”/ Adriana Matoshi FRYMËZON me mesazhin për 8 Marsin (FOTO)

“NËSE GRUAJA ËSHTË E LUMTUR…”/ Adriana Matoshi FRYMËZON me mesazhin për 8 Marsin (FOTO)

Aktorja e njohur dhe deputetja, Adriana Matoshi, ka dhënë një mesazh me rastin e 8 Marsit. Ajo ka postuar në Instagram disa foto, ku shfaqet më në formë se kurrë dhe duket shumë e kuruar.

Adriana shihet e veshur me një këmishë të gjelbër dhe pantallona të zeza, ndërsa mbante në kohë një rreth dekorues.

“Nëse gruaja është e lumtur, ajo zbukurohet. Në rastin tim edhe pak ‘faceapp’”, ka shkruar Matoshi duke treguar se përdori edhe pak ndërhyrje përmes aplikacionit.

“Dashuri për të gjitha ju gra dhe vajza”, ka shtuar më tej ajo.