”Zhvishemi ose rrihemi!”. Markela-Ermalit: ”S’ka rrugë të tretë?” Çfarë ndodhi mes tyre? (VIDEO) – AlpeGossip
”Zhvishemi ose rrihemi!”. Markela-Ermalit: ”S’ka rrugë të tretë?” Çfarë ndodhi mes tyre? (VIDEO)

”Zhvishemi ose rrihemi!”. Markela-Ermalit: ”S’ka rrugë të tretë?” Çfarë ndodhi mes tyre? (VIDEO)

Lojrat e programit ‘Një kat më lart’ janë kthyer shpesh burim lajmesh në portalet online duke u bërë shumë virale. Fal rezultatit të lojrave, mes shumë të qëshurave, të ftuarit kanë marrë dënimë të ndryshmë, duke u komentuar për ‘zhveshjet’ në studio. Moderatori Ermal Peçi i tha aktores Markela Dede që kush ka humbur o është zhveshur, ndërsa portalet kanë folur edhe për ‘dhunë’ në studio.

“Pse s’ka rrugë të tretë” – pyeti Markela.

“Po hajde puthemi”- (qesh Ermali)

‘Prit njëherë, unë skam parë skenarin – vijon me shaka Markela.

Aktorja vihet në pozitë teksa duhet ti shpjegoj me pantomime Ermalit, fjalët ‘prezervativ’ dhe ‘lesbike’. Do t’ja dali? Mos humbisni këto momente pas minutës së 23-të të intervistës në “Një kat më lart”.