Reperi shqiptar bën dedikimin e ëmbël: “Dashuria është kur lumturia…”(FOTO) – AlpeGossip
Reperi shqiptar bën dedikimin e ëmbël: “Dashuria është kur lumturia…”(FOTO)

Reperi shqiptar bën dedikimin e ëmbël: “Dashuria është kur lumturia…”(FOTO)

Dashuria e Gjikos për partneren e tij Elita Rudi shihet shpesh në postimet që bëjnë në rrjetet sociale.

Këtë fundjavë, ndërsa shijojnë pushimet reperi ka vendosur që të bëjë një dedikim publik për të.

“Dashuri është kur lumturia e partneres tënde është më e rëndësishme se e jotja”, shkruajti ai.

Ka vetëm pak kohë që kanë shpallur romancën, ndërkohë që të gjithë janë në pritje të një dasme mes tyre. Ndërkohë, Gjiko po shijon suksesin e albumit të tij ‘Energjiko’ dhe hiteve që ka sjellë kohët e fundit.

Love is when the other person's happiness is more important than your own.

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on