ÇFARË SUPER YLLI/ Belinda bën ndryshimin e papritur në pamje (FOTO) – AlpeGossip
ÇFARË SUPER YLLI/ Belinda bën ndryshimin e papritur në pamje (FOTO)

ÇFARË SUPER YLLI/ Belinda bën ndryshimin e papritur në pamje (FOTO)

Modelja dhe velina e “Xing me Ermalin”, Belinda është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në media. Belinda fillimisht u bë e njohur nga “Miss Universe Albania” ku arriti të kualifikohej deri në finale e më pas famën e madhe e mori në debutimin e saj të parë si velinë në “Xing me Ermalin”.

Ditën e sotme Belinda ka treguar se ka bërë një ndryshim në pamje. Tashmë velina nuk është më brune sepse flokët i ka lyer me fije bjonde.

“Çfarë mendimi keni për pamjen e re?”, pyet Belinda ndjekësit të cilët e kanë komplimentuar shumë.