Ish-banorja e BB5 bëhet nënë, ja për kë bëhet fjalë… (FOTO) – AlpeGossip
Ish-banorja e BB5 bëhet nënë, ja për kë bëhet fjalë… (FOTO)

Ish-banorja e BB5 bëhet nënë, ja për kë bëhet fjalë… (FOTO)

Ish-banorja e “Big Brother 5”, Gerta Matohiti është bërë sot nënë e një djali. Lajmin e ka dhënë vetë Gerta e cila ka postuar një foto ku zbulon edhe emrin e vogëlushit që ka ardhur në jetë.

“Sot në 5:30 të mengjesit lindi engjelli im Neo. Faleminderit Zotit. Cdo gje shkoi ne rregull. Jam super e emocionuar dhe super e lumtur”, shkruan Gerta.

 

Ish-banorja e dha lajmin e shtatzënisë në gusht të vitit që lamë pas duke postuar një foto të barkut të rrumbullakosur.

Shpresojmë që së shpejti Gerta të postojë edhe një foto me bebin e porsalindur.