DO TË BËHET PRIND PËR HERË TË PARË/ Arbenita ndan detajet e pritjes së ëmbël, ja kur do vijë në jetë bebi (FOTO) – AlpeGossip
DO TË BËHET PRIND PËR HERË TË PARË/ Arbenita ndan detajet e pritjes së ëmbël, ja kur do vijë në jetë bebi (FOTO)

DO TË BËHET PRIND PËR HERË TË PARË/ Arbenita ndan detajet e pritjes së ëmbël, ja kur do vijë në jetë bebi (FOTO)

Arbenita dhe Fero do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Lajmin e ka konfirmuar edhe Arbenita, e cila dje postoi një foto të realizuar në muajt e parë të shtatzënisë.

Ndërsa sot Arbenita ka postuar dy foto, ku zbulon se është 8-muajshe shtatzënë dhe bebi pritet të vijë në jetë në muajin Mars.

Modelja shfaqet e veshur me fustan të kuq, foto e realizuar ditën kur ajo dhe Fero kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë.

“Prive.al” ka mësuar nga burime pranë çiftit se Fero dhe Arbenita do të bëhen prindër të një vajze. Gjithashtu është bërë e ditur se këto kohë, Arbenita po qëndron në Kosovë, ku edhe ka zhvilluar kontrollet rutinore për shtatzëninë e saj.