“ËSHTË SI NXËNËS”/ Olti Curri “ofendon” keq Ledri Vulën, ja çfarë i thotë (VIDEO) – AlpeGossip
“ËSHTË SI NXËNËS”/ Olti Curri “ofendon” keq Ledri Vulën, ja çfarë i thotë (VIDEO)

“ËSHTË SI NXËNËS”/ Olti Curri “ofendon” keq Ledri Vulën, ja çfarë i thotë (VIDEO)

Olti Curri gjatë një interviste për emisionin ‘Mirage’ ka folur për disa prej emrave të njohur të skenës veç e veç, përfshirë edhe Ledri Vulën.

Ai thotë se Ledri Vula i duket si një nxënës, prandaj për ta kuptuar mendimin e tij se përse i duket i tillë dhe detaje të tjera nga kjo intervistë ekskluzive dhe interesante mos e humbisni videon e plotë.

Olti njihet edhe për batutat e tij mirëpo nuk nguron asnjëherë të jap kritika aty ku është nevoja.