PLANI NINXHA/ Luizi derdh ketchup mbi tavolinë dhe fsheh lugët e ekspresit me Elvisin (VIDEO) – AlpeGossip
PLANI NINXHA/ Luizi derdh ketchup mbi tavolinë dhe fsheh lugët e ekspresit me Elvisin (VIDEO)

PLANI NINXHA/ Luizi derdh ketchup mbi tavolinë dhe fsheh lugët e ekspresit me Elvisin (VIDEO)

Kur banorët shkaun të gjithë të flinin mbrëmjen e kaluar, Lorenci, Gerti dhe Jori përgatitën një rreng. Ata shkatërruan të gjithë shtëpinë dhe bënë rrëmujë kudo , duke derdhur ushqime në dysheme, mbi tavolinë dhe përmbysën divanet brenda dhe jashtë shtëpisë.

Ata madje fshehën sendet e disa prej banorëve. Jori fshehu arushin e Deas dhe këpucët e Kristit. Lorenci dhe Gerti morën disa atlete te dhoma e garderoës dhe i hodhën në pishinë.

Loja e quajtur “Ninxha” shkaktoi humor mes atyre të treve, por jo edhe aq te banorët e tjerë. I pari që u ngrit nga gjumi mëngjesin e sotëm ishte Luizi.

VIDEO