Baby G shfaqet joshëse nga Miami Beach (FOTO) – AlpeGossip
Baby G shfaqet joshëse nga Miami Beach (FOTO)

Baby G shfaqet joshëse nga Miami Beach (FOTO)

Baby G është një nga këngëtarët më të komentuara kur bëhet fjalë tek fotografitë. Këngëtarja nga Kukësi duket që po kalon ditë të mira në Amerikë nga edhe po poston fotografi, shkruan Indeksonline.


Baby G ka postuar një fotografi në rrjetin e saj social Instagram ku shihet në Miami Beach në Florida. E ajo që bie në sy si gjithnjë janë format e saj trupore dhe pozat joshëse që merr.

Ndryshe këngëtarja është duke e shijuar suksesin e këngës “Mos u nal” që po pëlqehet mjaftë shumë nga fansat e saj.