Dafina Zeqiri ‘çmend’ fansat në Instagram, shihni këto poza të nxehta (FOTO) – AlpeGossip
Dafina Zeqiri ‘çmend’ fansat në Instagram, shihni këto poza të nxehta (FOTO)

Dafina Zeqiri ‘çmend’ fansat në Instagram, shihni këto poza të nxehta (FOTO)

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të dashura të audiencës. Ajo ka një vit që suksesin po e kërkon edhe në SHBA, vend ku edhe po jeton, shkruan Indeksonline.


Dafina së fundmi ka realizuar edhe një fotosesion, pjesë nga i cili album ka ndarë edhe me ndjekësit në rrjetin social Instagram. E veshur me shije dhe stil, por me poza goxha provokuese këngëtarja vjen tejet e “nxehtë”.