Xhesika Berberi ndryshon pamje dhe nuk do ta njihni më (VIDEO) – AlpeGossip
Xhesika Berberi ndryshon pamje dhe nuk do ta njihni më (VIDEO)

Xhesika Berberi ndryshon pamje dhe nuk do ta njihni më (VIDEO)

Xhesika Berberi gjithmonë është shquar për bukurinë e saj natyrale dhe format trupore perfekte.

Bukuroshja shqiptare i ka befasuar të gjithë ditën e sotme teksa ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e saj. Xhesika ka publikuar në Instastory dy video ku shfaqet me një “look” të ri dhe kërkon mendimin e fansave.

Xhesika Berberi gjithmonë është shquar për bukurinë e saj natyrale dhe format trupore perfekte.

Bukuroshja shqiptare i ka befasuar të gjithë ditën e sotme teksa ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e saj. Xhesika ka publikuar në Instastory dy video ku shfaqet me një “look” të ri dhe kërkon mendimin e fansave.

Modelja shqiptare shfaqet në këto video me flokët të kapura në gërsheta të vogla, të cilat njihen ndryshe si gërsheta afrikane. Ato kanë qenë shumë në modë në fillimvitet 2000, por tashmë janë rikthyer sërish. Shumë vajza të njohura shqiptare, por dhe me famë botërore janë përfshirë nga trendi i gërshetave afrikane.

 Ky model i ri flokësh e ka transformuar tërësisht modelen  shqiptare, duke i dhënë asaj një pamje ekzotike. Mirëpo, shndërrimi ka qnë vetëm i përkohshëm, pasi mesa duket ajo është penduar dhe me ndihmen e mikeshës së saj, modeles Arselajda Buraku, Xhesika është rikthyer si më parë.

Modelja shqiptare shfaqet në këto video me flokët të kapura në gërsheta të vogla, të cilat njihen ndryshe si gërsheta afrikane. Ato kanë qenë shumë në modë në fillimvitet 2000, por tashmë janë rikthyer sërish. Shumë vajza të njohura shqiptare, por dhe me famë botërore janë përfshirë nga trendi i gërshetave afrikane.

Ky model i ri flokësh e ka transformuar tërësisht modelen shqiptare, duke i dhënë asaj një pamje ekzotike. Mirëpo, shndërrimi ka qnë vetëm i përkohshëm, pasi mesa duket ajo është penduar dhe me ndihmen e mikeshës së saj, modeles Arselajda Buraku, Xhesika është rikthyer si më parë.