MË SEXY SE KURRË/ Xhensila Myrtezaj del me rroba banjo dhe tregon tatuazhin e ri - AlpeGossip
MË SEXY SE KURRË/ Xhensila Myrtezaj del me rroba banjo dhe tregon tatuazhin e ri

MË SEXY SE KURRË/ Xhensila Myrtezaj del me rroba banjo dhe tregon tatuazhin e ri

Prej disa ditësh çifti shumë i dashur për publikun, Xhensila dhe Besi po shijojnë pushimet. Ndryshe nga shumë VIP-a që kanë zgjedhur resortet luksoze jashtë vendit, Xhensila dhe Besi ndodhen në Ksamil.

Nga atje Xhensila postoi sot një foto ku shfaqet në varkë me rroba banjo dhe në super formë.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen është tatuazhi i ri që Xhensila ka bërë në trup ku shfaqet grafiku i rrahjeve të zemrës.

Kujtojmë që pak kohë më parë Besi në një intervistë rrëfeu se në njërin krah ai ka bërë tatuazh frekuencat e zërit të Xhensilës kur ajo i thotë: “Të dua”