ELITA FESTON DITËLINDJEN/ Gjiko i bën urimin më të veçantë që keni dëgjuar: Urime o… – AlpeGossip
ELITA FESTON DITËLINDJEN/ Gjiko i bën urimin më të veçantë që keni dëgjuar: Urime o…

ELITA FESTON DITËLINDJEN/ Gjiko i bën urimin më të veçantë që keni dëgjuar: Urime o…

Moderatorja bukuroshe, Elita Rudi feston sot ditëlindjen e në këtë ditë nuk kanë munguar urimet e shumta nga familjarët, miqtë e kolegët. Pas këtyre urimeve, ka ardhur rradha e Gjikos, bashkëshortit reper të Elitës.

Ky i fundit e thërret Elitën Shote Galica dhe me dy fjalë e ka përmbledhur shumë bukur dhe qartë urimin e tij.

“Urime ditlindja gruja jem, Shote galica jem. Ty tkom sa njeushtri, s’ka lufteqe se fitojme, TE DU”, shkruan Gjiko teksa ka publikuar disa foto të tyre bashkë.

Para Gjikos, Elitën e uroi edhe vjehrra e cila shkruante: “Qofsh e lumtur përjetë nuse”.

Në shkurt, Elita dhe Gjiko u bënë prindër për herë të parë me ardhjen në jetë të Zërit i cili e forcoi edhe më shumë marrëdhënien e tyre.