NË DITËN E LINDJES/ Lori Hoxha vendos ti bëj dhuratë një “Instagram” Ledjonit (FOTO) – AlpeGossip
NË DITËN E LINDJES/ Lori Hoxha vendos ti bëj dhuratë një  “Instagram” Ledjonit (FOTO)

NË DITËN E LINDJES/ Lori Hoxha vendos ti bëj dhuratë një “Instagram” Ledjonit (FOTO)

Ledjon Liço feston sot ditëlindjen dhe Sara nëpërmjet një postimi ku e uroi em fjalë të ëmbla na ak zbuluar një sekret të bashkëshortit duke treguar se dhe pse nuk ka një Instagram zyrtar ai hyn çdo ditë online për të parë se çfarë kanë shkruar për të.

Mirëpo pas urimit të Sarës , Lori Hoxha i bën të papriturën kunatit. Në ditën e tij të lindjes, Lori Hoxha ka vendosur që ti dhurojë Ledion Liço një adres  “Instagrami” me emrin e tij.

Më pas ajo e ka publikuar në Instastory ku ftonte miqtë ta ndiqnin: “Ok i hapa Ledionit Instagram se bën kot i kontrovers pa media sociale. Ndiqeni që ta ndjejë si detyrim të fillojë të postojë prapë filmat e tij të preferuar për ata 6 vetë që e kuptojnë” 

Pasi  Lori i hapi faqen ajo na ka bërë të qeshim me lot me postimi e parë. Ajo ka publikuar foton e saj duke shkruar: Kunata ime!

AlpeNews.al