HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Manjola Nallbani një “Luan”! E suksesshme por… (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Manjola Nallbani një “Luan”! E suksesshme por… (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Manjola Nallbani një “Luan”! E suksesshme por… (FOTO)

Manjola Nallbani është një ndër artistet më preferuara për publikun. Ajo prej vitesh është pjesë e skenës shqiptare duke numëruar kështu shumë suksese. Vitet kanë kaluar dhe Manjola akoma jo vetëm që nuk ka hequr dorë nga muzika por vazhdon të jetë një femër me super forma. Që ta kuptoni më mirë pse akoma vazhdon të ketë sukses dhe është në skenë ne ju themi se ajo është një “Luan tipik” i horoskopit.

Ja disa nga karakteristikat që na bindin që Manjola është luani i denjë i horoskopit.

Femrat e kësaj shenje janë të forta, mundohen gjithë kohës duke punuar për të arritur majat. Manjola Nallbani jo vetëm që numëron shumë hite dhe çmime  por kosiderohet si një ndër këngëtaret më të mira të Shqipërise. Ajo ka guxuar duke kënduar në shumë zhanera dhe pse vitet kalojnë duket se koha për të ak ndaluar duke qenë gjithmonë super seksi. Si një Luan i denjë Manjola duket se ka arritur majat per të cilat dikur luftonte.

Luaneshat janë   te pavarura dhe duan qe partneri ideal te jete i këndshëm, i shoqërueshëm dhe egocentrik.  Manjola  duket se ja ka dalë me suksese dhe si një partnere dhe si nënë. Ajo me bashkëshortin prej vitesh jetojn historin e tyre të ëmbël të dashurisë ku janë ehde prindër të dy vajzave.

Këngëtarja gjatë këtyre viteve ka zgjedhur që jetën  private ta mbajë largë vëmendjes së mediave por së fundmi ajo në instervissta ka zgjedhur të flas për bashkëshortin duke e cilësuar si një nder personat që e ka mbështetur gjithmonë.

Nëse do ta përshkruanim me tre fjalë si një Luan tipik të horoskopit Manjolën do të ishin: E pavarur, besnike dhe kokëfortë.